سبد خرید خالی است.

معرفی شرکت صبا باتری ( Saba Battery )

صبا باتری یکی از بزرگترین تولیدکنندگان باتری در غرب آسیا بوده که از نام نیک و قابل اعتمادی در منطقه برخوردار است .

شرکت توسعه منابع انرژی توان همان شرکت باتریسازی نیرو است که ده‌ها سال در ایران و جهان آن را با نام صباباتری می‌شناسند.

این مجموعه صنعتی متشکل از چندین کارخانه تولیدی با بیش از 40 سال تجربه در صنعت باتری سازی , تولید انواع باتری های استارتر خودرویی سبک و سنگین , باتریهای ساکن ups ویژه سیستمهای برق اضطراری و سیستمهای مخابراتی , باتریهای صنعتی و انواع باتریهای فوق سنگین با مصارف خاص را از 36 آمپر ساعت تا 14000 آمپر ساعت و تولید 5 میلیون دستگاه در سال را در برنامه کاری خود دارد.

در حال حاضر این شرکت با استفاده از بالاترین توان فنی , ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته  و به روز و بکارگیری مهندسین و کارشناسان مجرب , تولیدات خود را منطبق با استانداردهای بین المللی به بازارهای داخلی و خارجی عرضه مینماید.

کیفیت باتری های صبا باتری چگونه است ؟

باتری های تولیدی صباباتری بخاطر استفاده مواد اولیه و دستگاه های بروز توایایی ساخت صفحات اتمی با کیفیت خوب را دارد که برخی محصولات این شرکت تا 2 سال بدون هیچ ایرادی کار میکنند.

گارانتی باتری صبا باتری چقدر است ؟

محصولات ناب این شرکت بخاطر اینکه صفر تا 100 در داخل تولید میشود تمامی قطعات از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و امکان خرابی را به میزان 1 درصد رسانده است

این باتری ها از 6 ماه تا 18 ماه ضمانت دارند و شرکت صبا باتری محصولات خود را نسبت به کارایی آن کارت گارانتی صاد میکند که این کارت ها پس از فعال سازی از سایت سازنده اعتبار کارت گارانتی صبا باتری فعال میشود.

خرید اینترنتی صبا باتری

این شرکت بصورت مستقیم توزیع به مصرف کننده ندارد و محصولات خود را به نمایندگی های رسمی خود توزیع میکند و شما میتوانید از نمایندگی رسمی صبا باتری میتوانید باتری مورد نیاز خود را سفارش دهید.

استعلام گارانتی صبا باتری

نکاتی در مورد استفاده از کارت گارانتی باطری ماشین :
۱- در تمامی محصولات باتری کارت گارانتی یک شماره سریال ذکر شده که همان سریال بر روی بدنه باتری نیز حک شده و هنگام استفاده از گارانتی این سریال مطابقت داده خواهد شد.
۲- تاریخ پایان اعتبار ضمانت بر روی کارت گارنتی نوشته شده که بدیهی است فقط در این زمان مشخص شده شما میتوانید از امتیازات گارنتی باتری استفاده کنید .
۳- در صورتی که کارت گارانتی را گم کردین هیچ امکانی برای چاپ مجدد کارت گارنتی وجود ندارد پس در نگهداری این کارت دقت کنید .
۴- برای استفاده از گارانتی حتما فاکتور مهر شده خود را همراه داشته باشید.

انواع محصولات صبا باتری

باتری واریان Varian

باتری اتمی واریان

باتری واریان برترین برند زیرمجموعه نیرو باتری بوده که شامل باتری های سیلد کلسیمی MF می باشد اغلب جهت نصب بر روی خودروهای سبک تولید شده اند.

و یکی از پر کاربردترین باتری های شناخته شده ایران میباشد

محصولات واریان از ارزان ترین و محبوب ترین باتری خودرو های سواری میباشد.

بازه ظرفیت این باتری ها از 50 تا 100 آمپر میباشد.

باتری آرمو و نیو آرمو Armo

باتری اسیدی آرمو صبا باتری

باتری های آرمو برای خودروهای سبک و سنگین که به باتری های اسیدی علاقمند هستند ساخته شده اند

شرکت صبا باتری برای محصولات اسیدی خود از این برند استفاده میکند و در ظرفیت 55 تا 200 آمپر تولید میکند.

در اصل نیرو باتری برای تولید باتری های اسیدی خود از برند آرمو استفاده میکند.

استانداردها در شرکت صباباتری

اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران و تمدید اعتبار ان طی سالیان متوالی برای انواع باتریها ، نشان دهنده اهتمام اين شرکت به خواسته ها و الزامات قانونی می باشد

صبا باتري در سال 1386 با استقرار مدل تعالی سازمانی مدل EFQM پروژه های بهبود بسیاری تعریف و اجرا نموده است که این امر منجر به دریافت جایزه ملی کیفیت و جایزه ملی بهره وری و جایزه کیفیت گروه های تابعه خود طی سالهای 84 الی 86 گردیده است.

پروژه توسعه استارتر با هدف ارتقای کمی و کیفی انواع باتریهای سرب اسیدی تعریف شده است. ارتقاء کیفیت تا سطح باتریهای سیلد MF (بدون نیاز به سرویس و نگهداری) هدف اصلی از اجرای طرح و نیل به تولید 5/1 میلیون باتری MFدر سال هدف دوم از طراحی این پروژه می باشد .

در این طرح به منظور دستیابی به اهداف مشروحه فوق از پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین الات صنایع باتریسازی در جهان استفاده شده است که با مد نظر قراردادن استانداردهای معتبر اروپایی ضمن تولید با کیفیت بالا و نیز طول عمر بیشتر محصولات تولیدی، تامین کننده کلیه نیازهای الکتریکی انواع خودروهای نسل جدید می باشند.

کارخانه صبا باتری تهران

کلیه محصولات ملزم به رعایت استاندارد معتبر EN 50342 + Aمی باشند که مخصوص باتریهای سیلد است.

محصولات توسعه استارتر در تبعیت از دو مدل استاندارد اروپایی (EN) و ژاپن (IIS ) بطور کامل تامین کننده نیاز باتری استارتر برای خودروهای ساخته شده بر اساس استانداردهای مذکور می باشد. بر این اساس باتریهاي L1 , L2 , L3 , & L5 بر اساس استاندارد اروپائی و باتریهای NS60, 55D23 بر اساس استاندارد ژاپن در فاز نخست این طرح تولید میگردند.